​​DFDS keltų tvarkaraščiai​

DĖMESIO! PASIKEITĖ KELTŲ TERMINALAI KLAIPĖDOJE! 

Nuo 2016.10.27 bendrovės keltai, kursuojantys maršrutu Klaipėda – Kylis, yra aptarnaujami Centriniame Klaipėdos Terminale (CKT), adresu Baltijos pr. 40, Klaipėda. O keltai, kursuojantys maršrutu Klaipėda – Karlshamnas, yra aptarnaujami Tarptautinėje Jūrų Perkėloje (TJP), adresu Perkėlos g. 10, Klaipėda. Daugiau informacijos ieškokite čia arba skambinkite tel: +370 46-323232. ​

Klaipėda - Kylis

Reguliarus tvarkaraštis iki 2017.12.27:​

​​​Išvykimas iš Klaipėdos Atvykimas į Kylį Išvykimas iš Kylio Atvykimas į Klaipėdą​
Pirmadienis 21:00 Antradienis 16:00 Pirmadienis 20:00 Antradienis 16:30
Antradienis 21:00 Trečiadienis 16:00 Antradienis 20:00 Trečiadienis 16:30
Trečiadienis 21:00 Ketvirtadienis 16:00 Trečiadienis 20:00 Ketvirtadienis 16:30
Ketvirtadienis 21:00 Penktadienis 16:00 Ketvirtadienis 20:00 Penktadienis 16:30
Penktadienis 21:00 Šeštadienis 16:00 Penktadienis 20:00 Šeštadienis 16:30
Šeštadienis 21:00
Sekmadienis 16:00 Šeštadienis 20:00 Sekmadienis 16:30
Sekmadienis 21:00
Pirmadienis 16:00 Sekmadienis 20:00 Pirmadienis​ 16:30​​
​​
Atkreipkite dėmesį:
  • Tvarkaraštis negalioja Kalėdų/Naujųjų Metų periodu.
  • Tvarkaraštyje nurodomas vietos atvykimo ir išvykimo laikas.

  • Išvažiavimas iš kelto priklauso nuo laivo apkrovimo ir gali užtrukti nuo 30 min iki 1 h.

  • Maršruto operatorius pasilieka teisę keisti tvarkaraštį​

Klaipėda - Karlshamnas

Dėmesio, laikinas tvarkaraštis periodui 2017.06.19 - 2017.06.25

Tvarkaraštis, galiojantis 2017.05.07​ - 2017.07.02 / 2017.09.03 - 2017.12.22

 ​​​​​Išvykimas iš Klaipėdos

Atvykimas į Karlshamną

Išvykimas iš Karlshamno

Atvykimas į Klaipėdą

Pirmadienis 21:00

Antradienis 09:00

Pirmadienis 17:00*
                  19:00

Antradienis 09:30*
                 09:00

Antradienis 21:00
                    20:00*

Trečiadienis 09:00
                    10:00*

Antradienis 19:00

Trečiadienis 09:00

Trečiadienis 21:00

Ketvirtadienis 09:00

Trečiadienis 19:00

Ketvirtadienis 09:00

Ketvirtadienis 21:00

Penktadienis 09:00

Ketvirtadienis 19:00

Penktadienis 09:00

Penktadienis 21:00

Šeštadienis 09:00

Penktadienis 17:00*
                    19:00

Šeštadienis 09:30*
                 09:00

Šeštadienis 21:00

Sekmadienis 09:00

Šeštadienis 19:00

Sekmadienis 09:00

Sekmadienis 20:00*
                   21:00

Pirmadienis 10:00*
                   09:00

Sekmadienis 19:00

Pi​rmadienis​ 09:00​​​​​


* -kelto Patria Seaways išvykimo laikas.​​​​

Tvarkaraštis, galiojantis 2017.07.02​ - 2017.09.03

 ​​​​​Išvykimas iš KlaipėdosAtvykimas į KarlshamnąIšvykimas iš KarlshamnoAtvykimas į Klaipėdą
Pirmadienis 21:00Antradienis 09:00Pirmadienis 17:00*
                  19:00
Antradienis 09:30*
                 09:00
Antradienis 21:00
                    20:00*
Trečiadienis 09:00
                    10:00*
Antradienis 19:00Trečiadienis 09:00
Trečiadienis 21:00Ketvirtadienis 09:00Trečiadienis 17:00*
                  19:00
Ketvirtadienis 09:30*
                     09:00
Ketvirtadienis 20:00*
                     21:00
Penktadienis 10:00*
                    09:00
Ketvirtadienis 19:00Penktadienis 09:00
Penktadienis 21:00Šeštadienis 09:00Penktadienis 17:00*
                    19:00
Šeštadienis 09:30*
                 09:00
Šeštadienis 21:00Sekmadienis 09:00Šeštadienis 19:00Sekmadienis 09:00
Sekmadienis 20:00*
                   21:00

Pirmadienis 10:00*
                   09:00
Sekmadienis 19:00Pi​rmadienis​ 09:00​​​​​

-kelto Patria Seaways išvykimo laikas.​​​
  • Tvarkaraštyje nurodytas vietos atvykimo ir išvykimo laikas.
  • Išvažiavimas iš kelto priklauso nuo laivo apkrovimo ir gali užtrukti nuo 30 min iki 1 h.​
  • Maršruto operatorius pasilieka teisę keisti tvarkaraštį.​​

Paldiski - Kapelskaras

Naujas tvarkaraštis, galiojantis nuo 2017.02.01

​​​Nuo 2017.02.01, šeštadieniais iš Paldiski 0​8:30 val. ir iš Kapelskaro 22:00 val. plauks papildomas keltas M/S SAILOR. Maitinimas šiame kelte jau įskaičiuotas į bilieto kainą. Kelte yra savitarnos restoranas ir pirtis, dvivietės ir trivietės kajutės su langu bei vienvietės kajutės su langu ir be lango.​​​

​Išvykimas iš PaldiskiAtvykimas į KapelskarąIšvykimas iš KapelskaroAtvykimas į Paldiski

Pirmadienis 23:00

​ Antradienis 07:30​​

Pirmadienis 10:00

Pirmadienis 20:00

​ Antradienis 23:00​

Trečiadienis​ 07:30

Antradienis 10:00

Antradienis 20:00

Trečiadienis 23:00

Ketvirtadienis 07:30

Trečiadienis 10:00​​

Trečiadienis 20:00

Penktadienis 10:00

Penktadienis 18:30

Ketvirtadienis 22:00

Penktadienis 08:00

Šeštadienis 08:30

Šeštadienis 18:30

Penktadienis 22:00

Šeštadienis 10:00

Šeštadienis 23:00

Sekmadienis 07:30

Šeštadienis 22:00

Sekmadienis 10:00

Sekmadienis 23:00

​Pirmadienis​ 07:30

Sekmadienis​ 10:00

Sekmadienis 20:00​​


Dėmesio! Dėl laikinų remonto darbų, 2017.05.27 - 2017.06.26, registracija į keltą bus atliekama adresu:  Peetri 11, Paldiski, Estija​ (geltoname pastate, dešinėje pusėje, prie įvažiavimo į uostą).​

Doveris - Kalė

​​​​​​Išvykimas iš Doverio​​​ ​​​​​​​​​​​​
​​ PR 00:45 02:40 04:10 05:50 07:40 09:10​ 10:40 12:15 13:45 15:15​ 16:50 18:20 19:55​ 21:35​ 23:05​
AN 00:45 02:40 04:10 05:50 07:40 09:10​ 10:40 12:15 13:45 15:15​ 16:50 18:20 19:55​ 21:35​ 23:05​
TR 00:45 02:40 04:10 05:50 07:40 09:10​ 10:40 12:15 13:45 15:15​ 16:50 18:20 19:55​ 21:35​ 23:05​
KT 00:45 02:40 04:10 05:50 07:40 09:10​ 10:40 12:15 13:45 15:15​ 16:50 18:20 19:55​ 21:35​ 23:05​
PN 00:45 02:40 04:10 05:50 07:40 09:10​ 10:40 12:15 13:45 15:15​ 16:50 18:20 19:55​ 21:35​ 23:05​
ŠT 00:45 02:40 04:10 05:50 07:40 09:10​ 10:40 12:15 13:45 15:15​ 16:50 18:20 19:55​ -​ -
SK 00:45 - - - 07:40 09:10​ - 12:15 13:45 15:15​ 16:50 18:20 19:55​ 21:35​ 23:05​​
​​​
​​​

​​​​ ​​Išvykimas iš Kalė ​ ​​​​​ ​​ ​​
​​ PR 01:05 02:30 04:15 06:10 07:40 09:20 10:55 12:25 13:55 15:30 17:00 18:30 20:10 21:40 23:15
​​ AN 01:05 02:30 04:15 06:10 07:40 09:20 10:55 12:25 13:55 15:30 17:00 18:30 20:10 21:40 23:15
​​ TR 01:05 02:30 04:15 06:10 07:40 09:20 10:55 12:25 13:55 15:30 17:00 18:30 20:10 21:40 23:15
​​ KT 01:05 02:30 04:15 06:10 07:40 09:20 10:55 12:25 13:55 15:30 17:00 18:30 20:10 21:40 23:15
​​ PN 01:05 02:30 04:15 06:10 07:40 09:20 10:55 12:25 13:55 15:30 17:00 18:30 20:10 21:40 23:15
​​ ŠT 01:05 02:30 04:15 06:10 07:40 09:20 10:55 12:25 13:55 15:30 17:00 18:30 - - 23:15
​​ SK - - - 06:10 07:40 - 10:55 12:25 13:55 15:30 17:00 18:30 20:10 21:40 23:15​​​​​
​​​​

Doveris - Diunkerkas

​​​​Išvykimas iš Doverio​​​ ​ ​​​​​​​​ ​ ​​​
​​ PR - 04:00 06:00 08:00 10:00 12:00 14:00 16:00 18:00 20:00 22:00 23:59
AN 02:00 04:00 06:00 08:00 10:00 12:00 14:00 16:00 18:00 20:00 22:00 23:59
TR 02:00 04:00 06:00 08:00 10:00 12:00 14:00 16:00 18:00 20:00 22:00 23:59
KT 02:00 04:00 06:00 08:00 10:00 12:00 14:00 16:00 18:00 20:00 22:00 23:59
PN 02:00 04:00 06:00 08:00 10:00 12:00 14:00 16:00 18:00 20:00 22:00 23:59
ŠT 02:00 - 06:00 08:00 10:00 12:00 14:00 16:00 18:00 - 22:00 -
SK - - - 08:00 - 12:00 14:00 16:00 18:00 20:00 22:00 23:59
​​​ ​​

​​​

​​Išvykimas iš Diunkerko
​​ PR 01:00 04:00 06:00 09:00 11:00 13:30 15:30 18:00 20:00 23:00​
​​ AN 01:00 04:00 06:00 09:00 11:00 13:30 15:30 18:00 20:00 23:00​
​​ TR 01:00 04:00 06:00 09:00 11:00 13:30 15:30 18:00 20:00 23:00​
​​ KT 01:00 04:00 06:00 09:00 11:00 13:30 15:30 18:00 20:00 23:00​
​​ PN 01:00 04:00 06:00 09:00 11:00 13:30 15:30 18:00 20:00 23:00​
​​ ŠT 01:00 04:00 06:00 09:00 11:00 13:30 15:30 18:00 20:00 23:00​
​​ SK​ - - 06:00 - 11:00 13:30 15:30 18:00 20:00 23:00​​
​​​​

Amsterdamas - Niukaslis

​​​​​​Išvykimas iš Amsterdamo​​ Atvykimas į Niukaslį Išvykimas iš Niukaslio Atvykimas į Amsterdamą
Pirmadienis 17:30 Antradienis 09:00 Pirmadienis 17:00 Antradienis 09:30
Antradienis 17:30 Trečiadienis 09:00 Antradienis 17:00 Trečiadienis 09:30
Trečiadienis 17:30 Ketvirtadienis 09:00 Trečiadienis 17:00 Ketvirtadienis 09:30
Ketvirtadienis 17:30 Penktadienis 09:00 Ketvirtadienis 17:00 Penktadienis 09:30
Penktadienis 17:30 Šeštadienis 09:00 Penktadienis 17:00 Šeštadienis 09:30
Šeštadienis 17:30 Sekmadienis 09:00 Šeštadienis 17:00 Sekmadienis 09:30
Sekmadienis 17:30 Pirmadienis 09:00 Sekmadienis 17:00 Pirmadienis​ 09:30​
​​​

Kopenhaga - Oslas

​​​​​​​​Išvykimas iš Kopenhagos ​Atvykimas į Oslą Išvykimas iš Oslo Atvykimas į Kopenhagą
Pirmadienis 16:30 Antradienis 09:45 Pirmadienis 16:30 Antradienis 09:45
Antradienis 16:30 Trečiadienis 09:45 Antradienis 16:30 Trečiadienis 09:45
Trečiadienis 16:30 Ketvirtadienis 09:45 Trečiadienis 16:30 Ketvirtadienis 09:45
Ketvirtadienis 16:30 Penktadienis 09:45 Ketvirtadienis 16:30 Penktadienis 09:45
Penktadienis 16:30 Šeštadienis 09:45 Penktadienis 16:30 Šeštadienis 09:45
Šeštadienis 16:30 Sekmadienis 09:45 Šeštadienis 16:30 Sekmadienis 09:45
Sekmadienis 16:30 Pirmadienis 09:45 Sekmadienis 16:30 Pirmadienis​ 09:45​​​
​​​