JŪSŲ PASIŪLYTOS IDĖJOS, ŽADINANČIOS AISTRĄ KELIAUTI​

“Kiekviena kelionė kažkuo praturtina žmogų, praplečia jo akiratį, pagilina mintis, suteikia ne vieną naują spalvų niuansą jo jausmams, priverčia dar ir dar kartą susimąstyti”. J.Baltušis.

Kiekvienas iš mūsų daugiau ar mažiau širdyje yra “keliautojas”. Todėl šį puslapį mes skiriame visiems. Pirmiausia tiems, kas nerimsta ir nuolat ieško būdų ar idėjų, kaip praplėsti akiratį, pamatyti ir pažinti daugiau pasaulio, kaip kitaip – įdomiau, turiningiau pailsėti, praleisti laiką su savo mylimaisiais ir artimaisiai, ar nori tiesiog pabėgti nuo kasdienybės, kad praskaidrinti mintis ar netgi atgaivinti užgesusius jausmus… Čia kviečiame apsilankyti ir tuos, kas dega aistra keliauti ir yra kupini įvairių idėjų, kuriomis norėtų pasidalinti su kitais.

Šiuo metu siūlome susipažinti su 2016 m. rudens žaidimo “Suplanuok ir išbandyk kelionę su DFDS” pačių dalyvių sukurtais savarankiškais maršrutais, išnaudojant DFDS keltų linijas iš Klaipėdos į Vokietiją ar Švediją. Tikime, kad čia tikrai rasite puikią idėją savo atostogoms ar trumpai išvykai jūra:​

Kelionės į Vokietiją​

Kelionių idėjos į Švediją


Kelionių idėjos į Daniją​


​​