​Geteborgas - kalėdų traukos centras​​

Nuostabios Kalėdos su 5 milijonais lempučių netrukus sužibės Švedijos Kalėdų sostinėje – Geteborge. O Lisberg atrakcionų parkas sukvies į pačią didžiausią Kalėdų mugę, viliojančią naminiais saldainiais, kepintais migdolais ir garuojančiu karštu šokoladu. Čia galėsite įsigyti originalių kalėdinių dekoracijų, vainikų, dekoruotų žvakių ir šventinių skanėstų. Nereikės vargti ieškant dovanų savo artimiesiems - tikrai bus iš ko išsirinkti. Ir tai ne vienintelė mugė mieste! Lapkričio11-20 dienomis vyks viena didžiausių Kalėdinių mugių vakarų Švedijoje, ​Tjolöholm​ pilyje.​ Gruodžio 31d., kaip ir kasmet, 17.00 val. dangų nuspalvins didelis fėjerverkas, skirtas miestiečiams bei miesto svečiams. 


Mieste įsikurs daugybė kalėdinių mugių:

  • Į Hono Kalva saloje veikiančią mugę kievieną dieną kursuos laivelis. T​ai dviguba pramoga miesto svečiams. Mugė veiki iki 2016.12.27.
  • Dizaino ir amatų mokyklos studentų mugė su originaliomis idėjomis ir per kraštus trykštančiu jaunatviškumu veiks iki ​sausio 2-4 d.​
  • Roda Sten menų centre vykstanti mugė - originalūs ir netikėti sprendimai sausio 9-11 d.​​


​​

​Kalėdos Liseberg parke

Didžiausia Švedijoje kalėdinė mugė, kurią kiekvienais metais aplanko daugiau nei 500 000 žmonių, 80 vitrinų ir mažų parduotuvėlių, ledo čiuožykla ir kalėdinis meniu kavinėse bei restoranuose – visa tai ir dar daugiau siūlo Liseberg parkas nuo lapkričio 18 d. iki gruodžio 30 d. Be tradicinė mugės ir šventėms skirtų renginių, čia rasite ir garsių dizainerių mugę, kuri įsikūrusi Liseberg bokšte. Čia rasite ir gerai žinomų ženklų produkcijos bei vienetinių unikalių prekių. Mažiausieji galės linksmintis Kalėdų Senelio pasaulyje, mėgautis žiemos pramogomis ar net leistis į lobio medžioklę. Šiais metais visus džiugins spektaklis ant ledo - „Spragtukas“. 

Kalėdos Liseberg parke:

Lapkričio 18–20 d., 25–27d.,  gruodžio1–4 d., 6–11 d., 13–23 d. ir 26–30 d.​
Darbo laikas skelbiamas čia.

 


Nukeliaukite į Švediją su DFDS

Kelionė keltu iš Klaipėdos į Karlshamną trunka 12 val. Plaukiama nakties metu, todėl ryte, puikiai pailsėję ir papusryčiavę, galėsite tęsti kelionę automobiliu ar viešuoju transportu. Nuo Karlshamno iki Geteborgo - 320 km.  DFDS kelto bilietą galite įsigyti, spausdami žemiau esantį oranžinį mygtuką UŽSISAKYTI, o nakvynę Geteborge galite planuoti, pasinaudodami Booking.com viešbučių užsakymo sistema žemiau.​


Booking.com

Pastaba: viešbučių užsakymai per Booking.com yra nesusiję su kelto bilietų užsakymais, todėl iškilus klausimams dėl viešbučių, prašome kreiptis tiesiogiai į Booking.com.