Keltas Victoria Seaways​​

Pasirinkdami kelionę keltu į Vokietiją, jūs ne tik patogiai pasieksite savo kelionės tikslą, bet ir pasimėgausite poilsiu bei kitais kelionės jūra malonumais - palydėję saulę atvirame denyje, galėsite užsukti gurmaniškai vakarienei į kelto restoraną ar atsipalaiduoti bare. Kol ieškosite lauktuvių kelto parduotuvėje ar ramiai sklaidysite žurnalus prie kavos puodelio Road Kings bare, vaikai galės šėlioti specialiai jiems įrengtame žaidimų kambaryje. Jaukiose kajutėse galėsite nusiprausti ir gerai išsimiegoti, o ryte, sočiai papusryčiavę "švediško" stalo savitarnos restorane, galėsite toliau tęsti savo kelionę automobiliu su vis dar pilnu kuro baku. Lai kelionė jums ir jūsų artimiesiems, o taip pat ir jūsų augintiniui, tampa malonumu, o ne kančia!​ ​

LAIVO DUOMENYS                                                                         Kelto victoria seaways patogumai neĮGALIESIEMS

kelto restoranas

Restoranai

​Aplankykite Victoria Seaways Mare Balticum restoraną ir įsitikinkite mūsų virtuvės virtuozų gebėjimais. Pusryčiaukite mūsų savitarnos restorane - čia išsirinkti gali ir išrankiausias keleivis. Kelte maistas visada šviežias, pagamintas iš sezoninių produktų, todėl skaniai ir sočiais pavalgysite.

apgyvendinimas kelte

Apgyvendinimas

Kelte Victoria Seaways didžiausias apgyvendinimo galimybių pasirinkimas. Turime net trijų tipų Commodore kajučių su visais patogumais, bei dviviečių, triviečių ir keturviečių kajučių su vaizdu į jūrą ar be jo. 

​​​vaikų žaidimų kambarys kelte

​Vaikų žaidimų kambarys

Vaikai tikrai apsidžiaugs pamatę, kad jiems kelte įrengtas atskiras žaidimų kambarys! Kol tėveliai leis laiką kelto bare ar restorane, viena akimi galės stebėti krykštaujančius savo vaikus.

kapitono baras kelte

Barai

Kelte galite pasirinkti, kur norėsite išgerti taurę vyno: ar šurmuliuojančiame Kapitono bare, ar šiek tiek ramesnėje ir net skaitymui tinkančioje aplinkoje Road Kings bare.

parduotuvė kelte

P​arduotuvė

Keleiviai jau įvertino mūsų parduotuvės asortimentą ir mažesnes kainas, todėl mielai dovanomis ir suvenyrais rūpinasi plaukdami keltu. Kodėl neužsukus ir jums?