​Pa​slaugos DFDS Keltuose

Mūsų keltai skirti tam, kad jūs savo atostogų vietą pasiektumėt pailsėję ir gerai nusiteikę. Modernūs ir erdvūs, jie gali pasigirti puikiais restoranais ir barais, žaidimų aikštelėmis ir parduotuvėmis. Pridėkite kvapą gniaužiančius jūros vaizdus, gryną orą ir jūs greitai suprasite - tai pats geriausias būdas keliauti!

commodore kajutė

Apgyvendinimas

Pasirinkę keltą pagal norimą maršrutą, galėsite apžiūrėti kelto teikiamas apgyvendinimo paslaugas. Visi keltai gali pasiūlyti erdvias, su visais patogumais Commodore kajutes, o norintiems sutaupyti, kviečia apsigyventi dvivietėse ar keturvietėse kajutėse. Kiekvienas keltas turi ir sėdimų vietų saloną su patogiais krėslais ir reikalingais patogumais.

maistas DFDS keltuose

​Maitinimas

Mūsų keltuose maistas visada šviežias ir ką tik pagamintas. Siūlome rinktis savitarnos restoraną arba užsakomųjų patiekalų restoraną. Visada sutaupysite, užsakydami maisto kuponus kartu su bilieto rezervacija, na o kelto įgula padarys viską, kad kelionės metu būtumėt sočiai pavalgę ir maloniai aptarnauti. 


vaikai bėgantys ant DFDS kelto denio

Džiaugsmo akimirkos kiekvienam

Kas gali būti maloniau, nei stebėti saulėlydį ir paskutiniais saulės spinduliais nutviekstas jūros bangas, su taure gaivaus gėrimo rankoje, maloniais šnekučiuojantis gerų draugų kompanijoje, kol mieli vaikučiai linksminasi žaidimų kambaryje. Mūsų keltų barai dirba jums iki pat vėlyvo vakaro, todėl turėsite puikią progą atsipalaiduoti ir gerai praleisti laiką.

DFDS kelto parduotuvė

Parduotuvės

​Kiekviena kelto parduotuvė gali pasigirti gausiu naujausių parfumerijos gaminių asortimentu ir garantuoti žemiausias jų kainas. Čia taip pat galėsite įsigyti prabangių tauriųjų gėrimų ar nupirkti mielą smulkmeną savo vaikučiams. Parduotuvės konsultantės mielai patars ir padės išsirinkti labiausiai jums tinkantį produktą.