​Di​džiausio pasaulyje lego laivo kelionė po 24 Europos šalis

Kompanija DFDS švenčia savo 150-ties metų jubiliejų. Šio išskirtinio gimtadienio proga, bendrovės darbuotojai pastatė didžiausią pasaulyje „Lego“ laivą, kuris buvo pavadintas „Jubilee Seaways“ ir įtrauktas į pasaulio Gineso rekordų knygą. ​Šis įspūdingo dydžio laivas keliauja po Europą! Žemėlapyje žemiau galite matyti, kokias šalis ir kada aplankys mūsų "Lego" laivas.


Duomenys apie Jubilee laivąNuo idėjos iki realybės

Jubilee Seaways dizainą sukūrė DFDS naujų statinių padalinio vadovas Jesper Aagesen​. Tai moderni mūsų dabartinių laivų versija - a​teities laivas!

Didžiausias pasaulyje DFDS "Lego" laivas buvo pastatytas visų DFDS darbuotojų rankomis visoje Europoje: laivo dalys plaukė iš 75 vietų, 20-ties šalių, kuriose veikia mūsų įmonė. Darbuotojai jungė "Lego" kaladėles ir jos virto 12,035 metrų ilgio, 1,67 metrų pločio, 2,72 metrų aukščio ir 2,86 tonos sveriančiu laivu​!​


Laivo kelionė sausuma

​Didžiausias pasaulyje "Lego" laivas aplankys DFDS maršrutų tinklą - 24 Europos miestus, tarp kurių: Geteborgas, Kalė, Djepas, Kylis, Oslas, Londonas, Amsterdamas ir kiti. Jis jau dalyvavo didžiųjų burlaivių regatoje Blythe (Jungtinėje Karalystėje), taip pat dalyvaus "Lego World" parodoje Utrechte bei Kopenhagoje.

Lietuvos didmiesčių gyventojai ir svečiai kviečiami laivą pasitikti su šeimomis ir įsijungti į nuotaikingą jo kelionės per Lietuvą šventę. 

Kiekvieno darbuotojo indėlis

Dėžės su paslaptingomis tamsiai mėlynos ir baltos spalvos Lego detalėmis atvyko į visoje Europoje esančius DFDS biurus ir laivus. Visa DFDS “šeima” iš mažų detalių statė dideles plytas ir siuntė jas į sandėlį netoli Edinburgo.​ Kiekvienas DFDS darbuotojas asmeniškai prisidėjo prie "Lego" laivo statybos.

​Štai, kaip buvo statomas didžiausias pasaulyje "Lego" laivas:


 


Lego laivas jau aplankė visas Baltijos šalis, jo kelionę galite pamatyti žemiau.