Quick Book

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​DĖMESIO! NUO BALANDŽIO 4 D. ĮSIGALI​OJo NAUJI KELTŲ TVARKARAŠČIAI

Nuo 2016 m. balandžio 4 d. keltai į Kylį ir iš Kylio kursuoja 7 kartus per savaitę. Patogesnis grafikas - kasdien pastovus išvykimo ir atvykimo laikas, trumpesnė kelionės trukmė. Klaipėda-Karlshamnas maršrute - du papildomi reisai per savaitę, o nuo birželio 27 d. - trys papildomi reisai per savaitę.

​​ ​​​

DFDS keltų linijos Baltijos ir šiaurės jūrose​

DFDS - viena didžiausių keltų kompanijų pasaulyje, teikianti transportavimo ir keleivių gabenimo paslaugas jūra. Keltai plaukia į Skandinaviją, Vakarų Europą ir Didžiąją Britaniją​​. Pasinaudokite mūsų keltų linijomis ir pasiekite savo kelionės tikslą gerai pailsėję ir be jokio streso.

​​

Pasiūlymas jūsų verslui​​

Šiuolaikiški sprendimai​​ Jums ir Jūsų verslui. 

Susisiekite su mumis ir gaukite išsamesnę informaciją! 

Paskambinkite mums darbo dienomis iki 17 val.: +370 46 395184 arba

susisiekite el. paštu: marketing.lt@dfds.com

www.freepik.com, Selected by freepik  
TrackingScriptBody